Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Eemaldame salongist bakterid, hallitusseened ja tolmulestad

Loe lähemalt salongi desinfitseerimise kohta siit...

Meie oskame Sinu auto särama panna!

Too oma auto meie puhastusekspertide hooldada ning üllatu tulemuses iga kord.

Professionaalne salongi nahahooldus Sinu autole

Kvaliteetsed hooldustooted ja õiged töövõtted tagavad nahkpindadele värske ilme ja vastupidavuse

Andmete töötlemise nõusolek

Seoses 25.mail muutuva isikuandmete kaitse regulatsiooniga palume Teil uuendada oma andmete töötlemise nõusolekut, sest nii saame jätkuvalt hoida Teid kursis kõige värskemate uudistega, teavitada Teid uutest teenustest, kampaaniatest ning anda asjakohast nõu ja soovitusi läbi Tondi Käsipesula uudiskirja.

 

 


 

Privaatsuspoliitika

RKM Team OÜ´le kuuluv Tondi Käsipesula on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Isikuandmed on andmed, mida Tondi Käsipesula kogub üksikisikuga kokku lepitud teenuse osutamiseks, info ja uudiste edastamiseks, tagasiside küsimiseks või temaga ühenduse võtmiseks.
Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

Loe lähemalt Tondi Käsipesula privaatsuspoliitika kohta...

Pesula töökorraldus eriolukorra ajal

Head kliendid ja koostööpartnerid   Tondi Käsipesula jätkab oma tööd, kuid seoses riigis väljakuulutatud eriolukorraga võtame tellimusi ja töid vastu vaid ettetellimisel. Pesula aja broneerimiseks palume eelnevalt helistada telefonil 5555 0225 Täname Teid ...

Lahtiolek pühadel

23. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 24. - 26. detsember SULETUD 31. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 1. jaanuar SULETUD Soovime Teile kauneid jõulupühi ja meeleolukat aastavahetust! Tondi Käsipesula

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika