Professionaalne salongi nahahooldus Sinu autole

Kvaliteetsed hooldustooted ja õiged töövõtted tagavad nahkpindadele värske ilme ja vastupidavuse

Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Meie oskame Sinu auto särama panna!

Too oma auto meie puhastusekspertide hooldada ning üllatu tulemuses iga kord.

Eemaldame salongist bakterid, hallitusseened ja tolmulestad

Loe lähemalt salongi desinfitseerimise kohta siit...

Detailne hoolduspuhastus

Autoomanikena me teame, kui tähtis on käia oma uue sõidukiga regulaarselt hoolduses. Ühest küljest auto tehnilise heakorra tagamiseks, kuid teisest küljest ka seetõttu, et korralikult hooldusi läbinud autot on hiljem lihtsam müüa. Regulaarne hooldusremondis käimine pole aga ainus, mis võib mõjutama hakata müüdava auto turuväärtust. Paljude teiste müügitegurite juures on järjest enam olulisemaks muutumas ka müüdavale sõidukile teostatud hoolduspesude kvaliteet ja intervall. Hoolduspesu ehk detailing tähendab kogu auto detailset puhastust, sealjuures kasutab töö teostaja erinevate materjalide ja pindade puhastamisel ja hooldamisel nendeks spetsiaalselt ette nähtud tehnoloogiat. Detailing põhjalikku käsipesu võiks võrrelda inimeste hügieeniga. Kiire dushi all käik ja loputamine ei ole võrreldav korraliku saunas või vannis käimisega, mille jooksul saab kogu keha põhjalikult puhtaks. Nii nagu inimeste tervist mõjutab isiklik hügieen, mõjutab ka autohügieen sõiduki eluiga ning väärtust. 

Detailing hoolduspuhastus hõlmab endas kolme suuremat etappi: puhastamine, poleerimine ja vahatamine. Iga etapi vahele võib mahtuda kümneid vaheetappe – nende tööde teostamist hindab ja otsustab meister ning kooskõlastab need kliendiga. Auto põhjalik puhastamine otsast lõpuni võtab aega kaks tööpäeva, rikutud ja väga määrdunud pindade korral isegi kauem. Samas aga ei pea kõiki süvahooldustöid iga kord ja korraga teostama. Tekstiilmaterjalide ja plastikpindade kaitsehooldusvahendiga töödeldud pindadele annavad hooldusvahendite tootjad pooleaastase, mõned lausa 1 aastase garantii. Pikaajalist garantiid antakse ka värvipindadele, puitliistudele, süsinikkiu- ja nahapindadele, kui neid on õigete töövõtete ja vahenditega hooldatud. Detailing hoolduspuhastuses kasutusel olevad seadmed ja tehnika tagavad puhtuse kvaliteedi, mis ei ole võrreldav tavalise harja- või käsipesu kvaliteediga, ammugi mitte koduste vahenditega saavutatud töötulemiga. 

Detailing hoolduspesu meister märgib iga töö järel hooldusraamatusse kande teostatud tööde kohta ning annab vastavalt auto seisukorrale hinnangu ning soovitused, millise aja tagant ja milliseid töid võiks ja peaks autole tulevikus tegema. Kõik autoga teostatud hoolduspuhastustööd kantakse elektroonilisse hooldusregistrisse, mida on võimalik auto müügi tarvis välja võtta ja soovi korral potentsiaalsele ostjale näidata.

Tutvu hoolduspakettide ja hindadega siin.

Pesula töökorraldus eriolukorra ajal

Head kliendid ja koostööpartnerid   Tondi Käsipesula jätkab oma tööd, kuid seoses riigis väljakuulutatud eriolukorraga võtame tellimusi ja töid vastu vaid ettetellimisel. Pesula aja broneerimiseks palume eelnevalt helistada telefonil 5555 0225 Täname Teid ...

Lahtiolek pühadel

23. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 24. - 26. detsember SULETUD 31. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 1. jaanuar SULETUD Soovime Teile kauneid jõulupühi ja meeleolukat aastavahetust! Tondi Käsipesula

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika