Meie oskame Sinu auto särama panna!

Too oma auto meie puhastusekspertide hooldada ning üllatu tulemuses iga kord.

Valmistame Teie sõiduki müügiks ette

Too oma sõiduki eelised tõeliselt esile, puhas ja hoolitsetud auto tagab kõrgema müügihinna!

Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Eemaldame salongist bakterid, hallitusseened ja tolmulestad

Loe lähemalt salongi desinfitseerimise kohta siit...

Detailne hoolduspuhastus

Autoomanikena me teame, kui tähtis on käia oma uue sõidukiga regularselt hoolduses. Ühest küljest auto tehnilise heakorra tagamiseks, kuid teisest küljest ka seetõttu, et korralikult hooldusi läbinud autot on hiljem lihtsam müüa. Regulaarne hooldusremondis käimine pole aga ainus, mis võib mõjutama hakata müüdava auto turuväärtust. Paljude teiste müügitegurite juures on järjest enam olulisemaks muutumas ka müüdavale sõidukile teostatud hoolduspesude kvaliteet ja intervall. Hoolduspesu ehk detailing tähendab kogu auto detailset puhastust, seal juures kasutab töö teostaja erinevate materjalide ja pindade puhastamisel ja hoodamisel nendeks spetsiaalselt ette nähtud tehnoloogiat. Detailing põhjalikku käsipesu võiks võrrelda inimeste hügieeniga. Kiire dushi all käik ja loputamine ei ole võrreldav korraliku saunas või vannis käiguga, mille jooksul saab kogu keha põhjalikult puhtaks. Nii nagu inimeste tervist mõjutab isiklik hügieen, mõjutab ka autohügieen sõiduki eluiga ning väärtust. 

Detailing hoolduspuhastus hõlmab endas kolme suuremat etappi: puhastamine, poleerimine ja vahatamine. Iga etapi vahele võib mahtuda kümneid vahe etappe – nende tööde teostamist hindab ja otsustab meister ning kooskõlastab need kliendiga. Auto põhjalik puhastamine otsast lõpuni võtab aega kaks tööpäeva, rikutud ja väga määrdunud pindade korral isegi kauem. Samas aga ei pea kõiki süvahooldustöid iga kord ja korraga teostama. Tekstiilmaterjalide ja plastikpindade kaitsehooldusvahendiga töödeldud pindadele annavad hooldusvahendite tootjad poole aastase, mõned lausa 1 aastase garantii. Pikaajalist garantiid antakse ka värvipindadele, puitliistudele, süsinikkiu- ja nahapindadele, kui neid on õigete töövõtete ja vahenditega hooldatud. Detailing hoolduspuhastuses kasutusel olevad seadmed ja tehnika tagavad puhtuse kvaliteedi, mis ei ole võrreldav tava harja- või käsipesu kvaliteediga, ammugi mitte koduste vahenditega saavutatud töötulemiga. 

Detailing hoolduspesu meister märgib iga töö järel hooldusraamatusse kande teostatud tööde kohta ning annab vastavalt auto seisukorrale hinnangu ning soovitused, millise aja tagant ja milliseid töid võiks ja peaks autole tulevikus tegema. Kõik autoga teostatud hoolduspuhastustööd kantakse elektroonilisse hooldusregistrisse, mida on võimalik auto müügi tarvis välja võtta ja soovi korral potensiaalsele ostjale näidata.

Tutvu hoolduspakettide ja hindadega siin.

Lahtiolek pühadel

23. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 24. - 26. detsember SULETUD 31. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 1. jaanuar SULETUD Soovime Teile kauneid jõulupühi ja meeleolukat aastavahetust! Tondi Käsipesula

12.-22.september 2019 on Tondi Käsipesula SULETUD

Head kliendid ja koostööpartnerid Seoses plaaniliste ümberehitustööde teise etapiga on Tondi Käsipesula 12. - 22. september SULETUD. Ootame Teid kõiki alates 23. septembrist

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika