Tegutseme uue ettevõttena - Stalla OÜ. Sellest tulenevalt on toimunud muudatused hinnakirjas ja teenustes. Palume õige info saamiseks meie poole pöörduda. Vabandame ebamugavuste pärast! Pühade ajal oleme avatud: 19.08 - 9:00-15:00 ja 20.08 - oleme suletud!

Hinnakiri

Teenuse hinna kuvamiseks palun sisesta oma sõiduki mark ja mudel

Tühista valik

Sõidukit ei leitud, palun vali sobiv kategooria ise:

Salongi puhastus ja hooldus

 • Teenus
  Hind
  Tööaeg
   
 • Interjööri nahahooldus

  Hinnas sisaldub: nahapinna hooldus ja kaitse professionaalsete vahenditega, mis tagavad nahale pikaajalise kaitse, takistab naha mõranemist ning aitab säilitada naha välimust.

  90 € 108 € 117 € 126 €
  1 - 2 h
 • Salongi ja kliimaseadme desinfitseerimine

  Hinnas sisaldub: osonaatoriga salongi siseõhu värskendamine, hallitusseente, allergeenide, bakterite, sigaretilõhna jne eemaldamine sõiduki salongist, mis mitte eemaldamisel tekitavad nii lastele kui ka täiskasvanutele allergiaid ja nakkusi ning ebameeldivaid lõhnu sõiduki salongi. Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda ainuüksi keemilist puhastust tehes. Kliimaseadme desinfitseerimine ainult ei eemalda ventilatsioonikanalite kaudu salongi paiskuvaid baktereid ning neist tulenevaid ebameeldivaid lõhnu, vaid ka asendab need meeldiva värske sõiduki lõhnaga.

  100 € 100 € 100 € 100 €
  1 h
 • Salongi põhjalik kuivpuhastus

  Hinnas sisaldub: salongi ja pagasiruumi puhastamine tolmuimeja, tornaado ja suruõhuga (eemaldades liiva, tolmu, karvad jms kangakiududest), lävepakkude puhastamine ning värskendamine, puutetundliku ekraani puhastamine, armatuurlaual olevate detailide ja ventilatsiooniribide põhjalik puhastamine, tekstiilist põrandamattide puhastamine tolmuimejaga (kummist põrandamattide märgpesu), klaaside puhastamine. Tööaeg ca. 1,5 h.

  50 € 60 € 65 € 70 €
  1,5 h
 • Salongi keemiline kohtpuhastus

  50 € 50 € 50 € 50 €
  30-60 min
 • Salongi keemiline puhastus

  Hinnas sisaldub: salongi, põrandamattide ja pagasiruumi tekstiilpindade masin- ja käsipesu, salongi ja kliimaseadme desinfitseerimine, nahkpindade puhastus ja nahahooldus, interjööri plastikust ja kummist pindade süvapuhastus ja värskendamine, puutetundliku ekraani puhastamine, armatuurlaual olevate detailide ja ventilatsiooniribide põhjalik puhastamine, lävepakkude märgpesu ja värskendamine, raskesti eemaldatavate plekkide eemaldamine, klaaside puhastamine. Tööaeg koos kuivamisega ca. 24 h.

  250 € 300 € 325 € 350 €
  24 h
 • Salongi desinfitseerimine (osoneerimine)

  Hinnas sisaldub: hallitusseente, allergeenide, bakterite, sigaretilõhna jne eemaldamine sõiduki salongist, mis mitte eemaldamisel tekitavad nii lastele kui ka täiskasvanutele allergiaid ja nakkusi ning ebameeldivaid lõhnu sõiduki salongi. Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda ainuüksi keemilist puhastust tehes.
  Koos salongi keemilise puhastusega, hind vastavalt sõiduki klassile al. 30€

  50 € 50 € 50 € 50 €
  45 min

* Hind oleneb interjööri määrduvuse- ja pinnakahjustuste astmest
* Kui töötlusele kulub hinnakirjajärgsest tööajast kauem, rakendub täiendavale ajale eritööde tunnihind 50€

– Arveldamine sularahas või pangakaardiga
– Hinnad sisaldavad käibemaksu

Ettevõte jätab endale õiguse teha hinnakirjas muudatusi. Hinnakiri kehtib alates 06.06.2018

Lepi kokku

  Sõnum on saadetud!
  Vastame kirjale esimesel võimalusel.

  Tondi Käsipesula on nüüd Stalla

  Mine uuele lehel