Eemaldame salongist bakterid, hallitusseened ja tolmulestad

Loe lähemalt salongi desinfitseerimise kohta siit...

Professionaalne salongi nahahooldus Sinu autole

Kvaliteetsed hooldustooted ja õiged töövõtted tagavad nahkpindadele värske ilme ja vastupidavuse

Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Meie oskame Sinu auto särama panna!

Too oma auto meie puhastusekspertide hooldada ning üllatu tulemuses iga kord.

Privaatsuspoliitika

RKM Team OÜ´le kuuluv Tondi Käsipesula on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine
Isikuandmed on andmed, mida Tondi Käsipesula kogub üksikisikuga kokku lepitud teenuse osutamiseks, info ja uudiste edastamiseks, tagasiside küsimiseks või temaga ühenduse võtmiseks.
Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

Muude andmete kogumine
Kogume ka isikustamata andmeid kodulehe külastatavuse kohta – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht).
Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil, näiteks otsisõnad, maandumislehed jms. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, milline info või teenused on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

Tondi Käsipesula kasutab Google Analytics'it veebikasutuse analüüsimiseks. Google Analytics genereerib statistilist ja muud veebilehe kasutamisega seotud infot küpsistelt saadud andmete põhjal. Seda infot kasutame meie kodulehe kasutamisega seotud raportite koostamiseks. Google hoiustab seda infot ning nende privaatsuspoliitika kohta saad lugeda siit.

Kogutud isikuandmete kasutamine
Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Tondi Käsipesula uudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kliendi informeerimiseks broneeritud pesu kuupäeva ja kellaaja kohta sms teel, kui ka siis, kui teenus on osutatud ning sõidukile võib klient järele tulla ning muude kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks (näiteks teenuse hinnapakkumise koostamine ja saatmine ning kindlustusjuhtumi korral kindlustusseltsile pakkumise koostamine). Meiega suhtlemisel võime säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Tondi Käsipesula avaldada teavet teenuse kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Tondi Käsipesulale teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partnerid, kellede ülesanneteks on turundustegevuse koordineerimine (uudiskirjade koostamine, uudiskirja süsteemi arendus, veebiarendus, veebihaldus ja turundus), raamatupidamisteenuse osutamine ning laotarkvara haldamine.

 Andmete avaldamine
Tondi Käsipesula võib avaldada Sinu isikuandmeid:

a) seaduspärase nõudmise alusel;
b) juriidiliste vaidluste lahendamisel;
c) oma õiguste kaitseks ja turvalisuse tagamiseks (näiteks pettuse kahtluse korral).

Kasutaja õigused
Kasutajatel on õigus teada, milliseid isiklikke andmeid me Teist hoiame. Teil on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või kustutada. Kui Te soovite oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, võtke meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

Alates 25. maist 2018 on teil järgmised õigused:

Vastuseis andmetöötlusele õigustatud huvide alusel
Teil on õigus olla vastu meie õigustatud huvidel põhinevale isikuandmete töötlemisele. Et nimetatud õigust kasutada, palun esitage meile kirjalik vastavasisuline taotlus.

Kustutamine
Teatud asjaoludel on teil õigus meilt nõuda oma isikuandmete kustutamist. See ei kehti juhtudel, kui oleme seadusega kohustatud andmeid säilitama. Et nimetatud õigust kasutada, palun esitage meile kirjalik vastavasisuline taotlus.

Töötlemise piiramine
Teatud tingimuste korral on teil õigus ka piirata oma isikuandmete töötlemist. Et nimetatud õigust kasutada, palun esitage meile kirjalik vastavasisuline taotlus. 

Andmete ülekantavus
Samuti on teil õigus saada või edastada oma isikuandmeid edasi teisele andmetöötlejale („andmete ülekantavus"). See õigus katab ainult neid andmeid, mis te olete meile oma nõusoleku või lepinguga andnud ja kus töötlemist teostatakse automaatselt. Et nimetatud õigust kasutada, palun esitage meile kirjalik vastavasisuline taotlus.

Isikuandmete kaitse
Tondi Käsipesula rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel, kellele on seda oma töökohustuste täitmiseks vaja.

 

Turvalisus
Kõiki kodulehe külastamise ja uudiskirjaga liitumise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused
Meie teenuseid kasutama asudes või uudiskirjaga liitumisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente.
Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@kasipesula.ee

Pesula töökorraldus eriolukorra ajal

Head kliendid ja koostööpartnerid   Tondi Käsipesula jätkab oma tööd, kuid seoses riigis väljakuulutatud eriolukorraga võtame tellimusi ja töid vastu vaid ettetellimisel. Pesula aja broneerimiseks palume eelnevalt helistada telefonil 5555 0225 Täname Teid ...

Lahtiolek pühadel

23. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 24. - 26. detsember SULETUD 31. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 1. jaanuar SULETUD Soovime Teile kauneid jõulupühi ja meeleolukat aastavahetust! Tondi Käsipesula

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika