Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Valmistame Teie sõiduki müügiks ette

Too oma sõiduki eelised tõeliselt esile, puhas ja hoolitsetud auto tagab kõrgema müügihinna!

Pulmaautode ettevalmistus

Pulmad on sündmus, mis on kaunis ja kordumatu. Sel päeval soovime, et iga detail oleks läbimõeldud ja täpselt paigas: peopaik, toitlustus, pulmaisa, sõrmused, riided, pulmaauto jne. Rendifirmadel on valikus mitmeid pulmaautosid limusiinidest uunikumautodeni, kuid alati ei pea selleks eriliseks ja tähtsaks sündmuseks autot rentima. Ehk on noorpaaril vanaisa hoovis või tuttava kuuri all seismas mõni vana ja väärikas auto, millel oma ajalugu ja eriline koht noorpaari lapsepõlvemälestustes?

Tondi Käsipesula poole on mitmel korral pöördutud justnimelt taoliste – esialgu küll tolmuste ja väsinud ilmega autode totaalse muutuse läbiviimiseks. Meie jaoks on see eriline ja tähtis väljakutse, sest teame, et just meile toodud sõiduk on noorpaarile emotsionaalse väärtusega. Nüüd peab sellest – aastaid truult teeninud neljarattalisest kaaslasest – saama kõige uhkem, kaunim ja väärikam pulmaauto. Sellise teenuse puhul võtame põhjalikult ette kogu auto, salongi tekstiil- ja plastikpindadest kuni auto väliste pisidetailideni välja. Salongi detailse keemilise puhastusega saame salongi interjöörile anda puhta ja värske ning just kui uue ilme. Salongi ja ventilatsioonisüsteemi desinfitseerimisega neutraliseerime salongist nii pikalt seisnud, kui ka tolmuse ning kopitanud õhu. Suudame põhjaliku välipesu, poleerimise ja vahatamisega välja tuua sõiduki kirka värvi ning lüüa see uuesti särama. Kroomdetailide ja velgede süvapuhastuse ning hooldusega toome säravalt esile iga väikese, sellele armsale autole iseloomuliku detaili.

Ning loomulikult on oodatud meie juurde põhjalikuks puhastuseks ja ettevalmistuseks ka kõik uuemad sõidukid, milledele saame teha põhjaliku puhastuse ja värskenduse nii seest, kui ka väljast.

Totaalse muutuse läbiviimiseks tuleks varuda veidi rohkem aega ja arvestada 2-3 tööpäevaga. Soovitav oleks sõidukile hooldusaeg broneerida varakult, et sõiduk saaks just teie pulmaeelseks päevaks oma parimasse korda seatud ja et jõuaksite sõidukile soovi korral ka kaunistused peale panna.

Võta meiega ühendust telefonil  5555 0225 või saatke e-mail info@kasipesula.ee.

 

 

20.augustil oleme suletud

Kallid kliendid, seoses riigipühaga on Tondi Käsipesula esmaspäeval, 20.augustil SULETUD.  Soovime teile kõigile ilusat Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva!  

Toredaid munadepühi!

Seoses riigipühaga on Tondi Käsipesulareedel, 30.märtsil SULETUD. Ootame Teid taas kõiki Tondi Käsipesulasse 2. aprillil.  

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika