Valmistame Teie sõiduki müügiks ette

Too oma sõiduki eelised tõeliselt esile, puhas ja hoolitsetud auto tagab kõrgema müügihinna!

Eemaldame salongist bakterid, hallitusseened ja tolmulestad

Loe lähemalt salongi desinfitseerimise kohta siit...

Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Salongi desinfitseerimine

Kui kevadel või suvel tekib nohu, millega ei kaasne viirusinfektsiooni tunnuseid, võiks kahtlustada õietolmuallergiat. Kaitse ennast ja oma pereliikmeid auto salongi tekkinud bakterite ja õietolmu vastu.

Salongi õhu puhastamiseks pakume spetsiaalset desinfitseerimisteenust. Hoolduse lõpus paigaldatakse sõidukisse spetsiaalne seadeldis, millega eemaldatakse auto salongist hallitusseened, allergeenid, bakterid. Lisaks hävitab salongi õhu desinfitseerimine salongist ebameeldivaid lõhnu, näiteks suitsuhaisu, niiskuse, kopituse ning lemmikloomade poolt tekitatud lõhnad.

Kõik armastavad uue auto lõhna. See, mida sageli nimetatakse "uue auto lõhnaks", on tegelikult see, mis õhkub materjalidest, näit. polüvinüülkloriidist, plastmassist, sünteetilistest kiududest. Kiirguse tase on nii madal, et see ei tekita mingit riski, aga auto soojenedes võib tekkida kontsentratsioon, mis mõjub väga tundlikele inimestele ärritavalt (peavalu, iiveldus). Uue auto ostmisel tuleks sõiduki salongi vähemalt kuni pool aastat tihti tuulutada või teostada salongi õhu desinfitseerimisi. 

Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda keemilist puhastust tehes. Bakterite vaba ja puhas tulemus solongis on eriti oluline peredele, kus on allergikuid või astmaatikuid.

 

Lahtiolek pühadel

23. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 24. - 26. detsember SULETUD 31. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 1. jaanuar SULETUD Soovime Teile kauneid jõulupühi ja meeleolukat aastavahetust! Tondi Käsipesula

12.-22.september 2019 on Tondi Käsipesula SULETUD

Head kliendid ja koostööpartnerid Seoses plaaniliste ümberehitustööde teise etapiga on Tondi Käsipesula 12. - 22. september SULETUD. Ootame Teid kõiki alates 23. septembrist

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika