Valmistame Teie sõiduki müügiks ette

Too oma sõiduki eelised tõeliselt esile, puhas ja hoolitsetud auto tagab kõrgema müügihinna!

Eemaldame salongist bakterid, hallitusseened ja tolmulestad

Loe lähemalt salongi desinfitseerimise kohta siit...

Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Salongi desinfitseerimine

Kui kevadel või suvel tekib nohu, millega ei kaasne viirusinfektsiooni tunnuseid, võiks kahtlustada õietolmuallergiat. Kaitse ennast ja oma pereliikmeid auto salongi tekkinud bakterite ja õietolmu vastu.

Salongi õhu puhastamiseks pakume spetsiaalset desinfitseerimisteenust. Hoolduse lõpus paigaldatakse sõidukisse spetsiaalne seadeldis, millega eemaldatakse auto salongist hallitusseened, allergeenid, bakterid. Lisaks hävitab salongi õhu desinfitseerimine salongist ebameeldivaid lõhnu, näiteks suitsuhaisu, niiskuse, kopituse ning lemmikloomade poolt tekitatud lõhnad.

Kõik armastavad uue auto lõhna. See, mida sageli nimetatakse "uue auto lõhnaks", on tegelikult see, mis õhkub materjalidest, näit. polüvinüülkloriidist, plastmassist, sünteetilistest kiududest. Kiirguse tase on nii madal, et see ei tekita mingit riski, aga auto soojenedes võib tekkida kontsentratsioon, mis mõjub väga tundlikele inimestele ärritavalt (peavalu, iiveldus). Uue auto ostmisel tuleks sõiduki salongi vähemalt kuni pool aastat tihti tuulutada või teostada salongi õhu desinfitseerimisi. 

Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda keemilist puhastust tehes. Bakterite vaba ja puhas tulemus solongis on eriti oluline peredele, kus on allergikuid või astmaatikuid.

 

20.augustil oleme suletud

Kallid kliendid, seoses riigipühaga on Tondi Käsipesula esmaspäeval, 20.augustil SULETUD.  Soovime teile kõigile ilusat Eesti Vabariigi taasiseseisvumispäeva!  

Toredaid munadepühi!

Seoses riigipühaga on Tondi Käsipesulareedel, 30.märtsil SULETUD. Ootame Teid taas kõiki Tondi Käsipesulasse 2. aprillil.  

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika