Eemaldame salongist bakterid, hallitusseened ja tolmulestad

Loe lähemalt salongi desinfitseerimise kohta siit...

Professionaalne salongi nahahooldus Sinu autole

Kvaliteetsed hooldustooted ja õiged töövõtted tagavad nahkpindadele värske ilme ja vastupidavuse

Hooaja- ja hobisõidukite kaitsetöötlus

Teostame kaitsetöötlusi muuhulgas ka lennukitele, rongidele, helikopteritele, veesõidukitele

Salongi desinfitseerimine

Kui kevadel või suvel tekib nohu, millega ei kaasne viirusinfektsiooni tunnuseid, võiks kahtlustada õietolmuallergiat. Kaitse ennast ja oma pereliikmeid auto salongi tekkinud bakterite ja õietolmu vastu.

Salongi õhu puhastamiseks pakume spetsiaalset desinfitseerimisteenust. Hoolduse lõpus paigaldatakse sõidukisse spetsiaalne seadeldis, millega eemaldatakse auto salongist hallitusseened, allergeenid, bakterid. Lisaks hävitab salongi õhu desinfitseerimine salongist ebameeldivaid lõhnu, näiteks suitsuhaisu, niiskuse, kopituse ning lemmikloomade poolt tekitatud lõhnad.

Kõik armastavad uue auto lõhna. See, mida sageli nimetatakse "uue auto lõhnaks", on tegelikult see, mis õhkub materjalidest, näit. polüvinüülkloriidist, plastmassist, sünteetilistest kiududest. Kiirguse tase on nii madal, et see ei tekita mingit riski, aga auto soojenedes võib tekkida kontsentratsioon, mis mõjub väga tundlikele inimestele ärritavalt (peavalu, iiveldus). Uue auto ostmisel tuleks sõiduki salongi vähemalt pool aastat sageli tuulutada või teostada salongi õhu desinfitseerimisi. 

Desinfitseerimine hävitab kõik bakterid ja nende tekkepõhjused ka sealt, kuhu ei ole võimalik pääseda keemilist puhastust tehes. Bakterivaba ja puhas tulemus solongis on eriti oluline peredele, kus on allergikuid või astmaatikuid.

 

Pesula töökorraldus eriolukorra ajal

Head kliendid ja koostööpartnerid   Tondi Käsipesula jätkab oma tööd, kuid seoses riigis väljakuulutatud eriolukorraga võtame tellimusi ja töid vastu vaid ettetellimisel. Pesula aja broneerimiseks palume eelnevalt helistada telefonil 5555 0225 Täname Teid ...

Lahtiolek pühadel

23. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 24. - 26. detsember SULETUD 31. detsember AVATUD 8:00 - 15:00 1. jaanuar SULETUD Soovime Teile kauneid jõulupühi ja meeleolukat aastavahetust! Tondi Käsipesula

Liitu meie uudiskirjaga
| Haljastus | Muru niitmine | Lumekoristus | Rasketehnika